لطفا چند لحظه صبر نمائید
PAAR100G

پودر آلومینیوم، آهن و روی فلات کالا وزن 300 گرم مجموعه 3 تایی


0.0 (0)
بدون دیگاه

ابعاد ذرات آهن و آلومینیوم 100 میکرون و ابعاد ذرات روی 10 میکرون
تولید شده در شرکت پوریان شیمی
امکان ساخت ترکیبات مختلف

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

172,000 تومان
وزن : 300 گرم طول : 15 سانتیمتر عرض : 11 سانتیمتر ارتفاع : 3 سانتیمتر
معرفی
آلوم به عنوان یک تقویت کننده در رشد گیاهان به تنهایی کاربردی نداشته و وجود یون سولفات همراه آن سبب کاهش PH در خاک شده و در تهیه کودهای کشاورزی کاربرد فراوانی دارد. در این راستا سولفات آلومینیوم با داشتن 21% ازت و 24% گوگرد از بهترین کودهای کشاورزی است که بیشتر برای تقویت گیاهان و درختچه های زینتی استفاده می شود. از پودر آلومینیوم در تولید مجموعه ای از محصولات مانند صفحات خورشیدی، لوسیون ضد آفتاب و بتن سبک استفاده می شود. این پودر همچنین کاربرد گسترده ای در تولید وسایل آتش بازی و سوخت موشک دارد. یکی از کاربدهای قدیمی این پودر تهیه پودر فلش است که کاربرد گسترده ای در روشنایی و دوربین های عکاسی داشته است.
پودر آهن از شمش آهن به روش های مختلف و در سایز های متنوع تولید شده و کاربرد های وسیعی در صنایع خودرو، رنگ و کشاورزی دارد. ساخت سیستم های تصفیه آب، برش پودری فولاد، بسته بندی غذا، افزایش رسانایی، تولید رنگ های مغناطیسی، کاتالیزورهای صنعتی و ... از کاربردهای اصلی و مهم پودر آهن می باشد. عنصر آهن یکی از عناصر اصلی ماکرو ضروری برای گیاهان محسوب شده و فقر آهن سبب بروز اختلال در فتوسنتز شده و رشد و باردهی محصولات را تحت الشعاع قرار خواهد داد. از این ماده می توان برای آزمایشات علمی دانش آموزان و همچنین ساخت ترکیبات مختلف استفاده کرد.
پودر روی یکی از پرکاربردترین فلزات موجود بوده و کاربرد گسترده ای در صنایع داروسازی، رنگ سازی، محافظ در پوشش‌های صنعتی، تولید انواع باتری ها، عامل کاهنده و یا کاتالیزور در انواع واکنش‌های شیمیایی، سوخت موشک و ترکیبات آتش بازی و غیره دارد. روی در گیاهان سبب افزایش فتوسنتز و رشد گیاه شده و مقدار پروتئین سازی را افزایش می دهد. کمبود این عنصر در گیاهان، تشکیل مولکول های زیستی حیاتی نظیر قندها، پروتئین و غیره را  با اختلال مواجه می کند و در نتیجه آن، تضعیف گیاه، به خطر افتادن رشد  گیاه و عدم حاصلخیزی خاک را به دنبال خواهد داشت. روی در سلامتی انسان نیز نقشی مهم و اساسی دارد که می توان به تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری و درمان سرطان، جلوگیری از ریزش مو و … اشاره نمود.
این محصول شامل سه بسته مجزای پودر آلومینیوم، پودر آهن و پودر روی است که علاوه بر دسترسی آسان جهت ساخت ترکیبات مختلف، قیمت مناسبی دارد.
 
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط