لطفا چند لحظه صبر نمائید
NPG8K

نیترات پتاسیم، پودر ذغال چوب و گوگرد فلات کالا کد NPG8K وزن 8 کیلوگرم مجموعه 3 تایی


0.0 (1)
بدون دیگاه
این محصول به صورت باندل از محصولات زیر بفروش میرسد

مجموعه 3 بسته مجزای:
6 کیلوگرم نیترات پتاسیم (شرکت پرتال صنعت شرق، خلوص بیش از 99.5 درصد، حاوی 43.6 درصد پتاسیم و 13 درصد ازت نیتراتی)
1 کیلوگرم پودر ریز ذغال چوب
1 کیلوگرم گوگرد پودری (شرکت نگین گوگرد میکرونیزه آذرشهر، پالایشگاه تبریز، خلوص بیش از 98 درصد)
مقرون به صرفه
دسترسی آسان
امکان ساخت ترکیبات مختلف

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

898,000 تومان
وزن : 8000 گرم طول : 34 سانتیمتر عرض : 30 سانتیمتر ارتفاع : 18 سانتیمتر
معرفی
این پکیج شامل 3 بسته مجزای 6 کیلوگرم نیترات پتاسیم فلات کالا، 1 کیلوگرم پودر ذغال چوب فلات کالا و 1 کیلوگرم گوگرد پودری میکرونیزه پالایشگاهی فلات کالا می باشد. خرید این مجموعه علاوه بر دسترسی به ساخت انواع ترکیبات خاص، مقرون به صرفه است.
کود پتاسیم نیترات به عنوان یک منبع مناسب در گیاهانی که به کلر حساس هستند و نمی توانند از کود های پتاسیم کلرید استفاده کنند بسیار مناسب است. این ماده برای رشد در گیاهانی مانند گوجه فرنگی ،پسته، تنباکو،سیب زمینی، سبزیجات برگ دار مثل کاهو و انواع کلم ها، مرکبات و هلو مناسب است. از ترکیب نیترات پتاسیم با شکر می توان مواد منفجره و سوخت موشک نیز تهیه کرد.
پودر ذغال چوب، باقی مانده پودر چوب های سوخته شده است که با سوختن چوب درختان مختلف در شرایط اکسیژن کم به وجود می آیدو دارای دارای خواصی چون قابلیت جذب آب و در اختیار گذاشتن پیوسته آن به ریشه، مانع پوسیدگی ریشه، قابلیت جذب و نگهداری نیتروژن هوا، نقش کاتالیزور در فعالیت های حیاتی لایه بیولوژیک هوموس، کاهنده pH خاک های اسیدی، مانع از رشد و تکثیر علف های هرز و بسیاری از آفت ها، حشرات، کرم ها و حیواناتی مضر نظیر حلزون و ... را داراست.
کاربرد عمده گوگرد در از بین بردن سفیدک انگور، کرم سفید ریشه و حشرات موذی است. استفاده از گوگرد سبب کاهش pH خاک شده و دسترسی گیاه را به عناصر غذایی ذخیره شده در خاک را آسان می کند. گوگرد به میزان زیادی در گیاهان خصوصا در برگ ها وجود دارد و جزء تشکیل دهنده پروتئین در گیاه است، این عنصر نقش مهمی در تشکیل ویتامین های ضروری متابولیسم گیاه دارد. لذا نقش گوگرد، عمدتا ساخت پروتئین، روغن و افزایش کیفیت محصولات مختلف کشاورزی است. این ماده قابلیت جذب بالایی در گیاهان داشته و سهولت خارج شدن آن از نازل های سم پاش موجب افزایش راندمان عملیات های کود پاشی و سم پاشی و در نتیجه بهبود کیفیت و بازار پسندی محصولات کشاورزی می شود. علاوه بر کاربرد گوگرد در کشت، از آن در ساخت باروت سیاه، خشک کردن و ضد عفونی کردن میوه هایی نظیر انگور، زردآلو و تولید کشمش و برگه زردآلو، ضد عفونی فضای مرغداری و دامداری، صنعت و داروسازی نیز استفاده و افزایش کیفیت پشم گوسفند استفاده می شود.
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط