لطفا چند لحظه صبر نمائید

طلسم و جادو با گوگرد

نام های عامیانه: گوگرد، کبریت اصفر، سولفور، بورن استون، بریم استون، سنگ سوخته
جنسیت: مذکر
انرژی: تصویری
فرمانروای سیاره ای: خورشید، مریخ و زحل
عنصر: آتش
قدرت: محافظت، شفا
علامت نجومی: برج حمل، عقرب و برج جدی.
 
طلسم و جادو با گوگرد

این پودر تشریفاتی، نفرین، سحر، جادو و بدشانسی را از بین می برد. برای محافظت، پاکسازی، جن گیری، رد کردن، معکوس کردن و تبعید استفاده می شود.
گوگرد را روی زغال بسوزانید، به کیسه های جذاب اضافه کنید، مخلوط کنید، به عنوان پیشکش استفاده کنید، برای جدا کردن، محافظت و تبعید استفاده کنید. در پودرهای ترکیبی متقاطع، پودرهای hot foot استفاده شده و به عنوان بخور سوزانده می شود تا خانه شما را از شر انرژی های منفی و ارواح خبیث خلاص کند.
در جادو، گوگرد در جن گیری و طلسم های محافظتی استفاده می شود. در بخور برای شکستن سحر و جادو جادوی آتش، طرد کردن و جادوی ضد جادو استفاده می شود. همچنین در حمام های آیینی و شستشوی کف استفاده می شود. پودر بریمستون که با نام های گوگرد یا گوگرد نیز شناخته می شود، انرژی قوی و شدیدی دارد و برای از بین بردن یا جلوگیری از هر گونه طلسم، نفرین، سحر یا جادوی سیاه علیه شما و همچنین برای از بین بردن قدرت دشمن بر شما استفاده می شود. به عنوان محافظت قدرتمند در برابر نیروهای منفی، مضر یا شیطانی استفاده می شود. بسیاری از طلسم ها خواستار استفاده از بریمستون برای طرد یا جن گیری چیزهای شیطانی هستند. ممکن است کسی با بریمستون بدنام کتاب مقدس آشنا باشد. گوگرد به دلیل بوی وحشتناکش، از زمان کشفش با شیاطین، جنیان و ارواح شوم مرتبط بوده است. اگر با رایحه ماندگار گوگرد آشنا نیستید، به تخم مرغ های فاسد یا نشت گاز فکر کنید. فقط بدتر حتی تنها تماس با پودر، بوی بدی را روی پوست و لباس فرد باقی می گذارد. گوگرد عمدتاً در احضار ارواح شوم استفاده می شود، اما همچنین می تواند در مراسم عبور، سحر یا نفرین کردن نیز استفاده شود. سوزاندن پودر گوگرد به تنهایی ممکن است کافی باشد، اگرچه ممکن است برای احضار ارواح شیطانی آن را با بخور لوسیفر یا Black Arts Incense برای انجام یک نفرین مخلوط کنید. گاهی اوقات گوگرد را با خاک قبرستان یا گرد و غبار گوفر مخلوط می کنند تا اثرات آنها را افزایش دهند. این پودر معدنی به عنوان یک جزء کلیدی در ترفندهای سحر و دشمن، جادوی شوم، از بین بردن نفرین ها، پاکسازی، تطهیر، جن گیری، رد کردن، برگرداندن، تبعید و حفاظت از مراسم و طلسم استفاده می شود. بریمستون را می توان در کیسه طلسم اضافه کرد تا قدرت محافظتی بیشتری داشته باشد. اعتقاد بر این است که اگر یک خط نازک پودر بریمستون را در پایین در اصلی / ورودی خود قرار دهید، کسانی که می خواهند به شما آسیب برسانند نمی توانند از آن عبور کنند. یک ماده بسیار قوی و آتشین که برای همیشه در دسترس است.
گوگرد قابل اشتعال است. لطفا پودر بریمستون را نسوزانید زیرا این کار باعث تولید بخارات سمی می شود.. پودر بریمستون را در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. برای مصرف در نظر گرفته نشده است. مصرف نکنید. پودر گوگرد را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری کنید.
طلسم و جادو با گوگرد
گوگرد یک ماده معدنی زرد رنگ است. هنگام سوختن، بوی زننده و آشنا متصاعد می شود. ، قرن هاست که مردم از گوگرد در جادو و دعانویسی استفاده می کنند.قبلا از گوگرد اغلب برای بیرون راندن شیاطین و سوزانده می شد. بدین مفهوم که نیروهای مثبت توسط رایحه های شیرین جذب می شوند، در حالی که نیروهای منفی از چهار بو بیزار هستند و از آنها فرار می کنند. بعدها، گوگرد به عنوان یک ماده بخور جادویی سوزانده شد تا از حیوانات و خانه ها در برابر شیفتگی یا بردگی جادویی محافظت کند. گوگرد تا همین اواخر برای سرماخوردگی، روماتیسم و دردهای بدن تجویز می شد. معمولاً آن را در یک کیسه کوچک قرمز قرار می دادند و دور گردن آویزان می کردند.
در سایر آیین ها، تکه های گوگرد نیز در مراسم های حفاظتی یا در خانه به عنوان یک بخش جادویی عمومی بر روی محراب قرار می گیرد.در آیین مسیحیت و یهودی، سنگ گوگرد به عنوان بریمستون شناخته می شود زیرا معمولاً روی لبه های آتشفشان ها یافت می شوند. همچنین گوگرد به عنوان سنگ سوزان شناخته می شوند زیرا به راحتی می سوزند و در هنگام احتراق شعله آبی ایجاد می کنند.
گوگرد همچنین به عنوان سنگی برای تغییرات مثبت شناخته می شود. آنها به شکستن چرخه رفتار نامطلوب و خلاص شدن از شر عادات ناخواسته کمک می کنند. این افراد را قادر می سازد تا با درون خود ارتباط برقرار کنند و هدفی بالاتر پیدا کنند. گوگرد برای کسانی که با کنترل خشم و طغیان های منفی خود مبارزه می کنند مفید است.

یک سنگ گوگرد زرد را در نزدیکی مرکز محل زندگی اصلی خود نگه دارید تا منفی ها را جذب کند. استفاده از این بلورها در محراب توصیه می شود. قوی‌ترین طلسم‌های امید، خوش‌بینی و نشاط معنوی در روزها انقلاب تابستانی از سپیده دم تا غروب آفتاب اول تیر (نیمکره شمالی) رخ می دهد که معمولا جشن هایی (در ایالات متحده) بدین سبب برگزار می شود. با طلسم زرد قدرتمند خورشید و خوش بینی، می توانید روز و دیدگاه خود را در هر زمان روشن کنید.
گوگرد یک عنصر تصفیه کننده است که منفی ها را از بین می برد. تعادل روانی را تقویت می کند و اراده فرد را بیدار می کند. گوگرد یک سنگ تولد سنتی نیست. گوگرد، به رنگ زرد، سنگ تولد طبیعی متولدین تیرماه است. گوگرد برای علامت زودیاک لئو مفید است. انرژی زرد و طلایی درخشان گوگرد شبکه خورشیدی و چاکراهای خاجی را فعال، باز و انرژی می‌دهد و قدرت شخصی، خلاقیت و قاطعیت هوشمندانه را برای تقویت بدن فیزیکی هدایت می‌کند. مهمترین انرژی آن کمک به تجلی است.
گوگرد زرد قدرتی را به ارمغان می آورد تا علایق جدید و روابط جدید را مستحکم کند و به شما کمک می کند تا چیزها را از دید دیگری ببینید. به وضوح، بیدار کردن چیزها، و اضافه کردن ذوق، خوش بینی، و معنا به زندگی و روابط شما می افزاید.
گوگرد یک کریستال تصفیه کننده و تقویت کننده است. تقویت کننده ها مواد معدنی و کریستال هایی هستند که در سیستم کریستالی ایزومتریک تشکیل می شوند. آنها دارای شبکه های کریستالی داخلی با تقارن مکعبی کامل و هارمونی داخلی هستند. اینها بلوکهای "ساختمان" هستند. ساختار داخلی بلوک‌های آن‌ها شبکه‌های کریستالی کاملی را ایجاد می‌کند که می‌تواند به شما کمک کند تلاش‌های خود را برای بهبود زندگی خود متمرکز کنید. کریستال های گوگرد زرد روشن به شما این قدرت را می دهد که علایق جدید و روابط جدید را محکم کنید. آنها به شما کمک می کنند تا چیزها را به روش های جدید ببینید و می توانند کمک مؤثری در تلاش شما برای حرکت به سمت روشنگری باشند. آنها به زندگی شما شفافیت می بخشند. آنها به شما کمک می کنند تا همه چیز را بیدار کنید و به زندگی و روابط خود شور و شوق، خوش بینی و معنا ببخشید.

نحوه استفاده از پودر گوگرد
پودر گوگرد یا گوگرد یک عنصر رایج در اعمال معنوی، دعانویسی، طلسم و جادویی است. در اینجا چند راه وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد:
بخور دادن: برای خلاص شدن از شر ارواح شیطانی، بیرون راندن جادو و حذف نفرین، پودر گوگرد را روی زغال بسوزانید.
حمام: پودر گوگرد را به حمام اضافه کنید تا انرژی های منفی را از بین ببرید و شما را در برابر انرژی های منفی و ارواح خبیث محافظت کنید.
شستشوی کف: پودر گوگرد را با آب مخلوط کرده و از آن برای تمیز کردن کف خانه یا محل کار خود برای دفع انرژی منفی استفاده کنید.
پاشیدن: پودر گوگرد را در اطراف خانه یا محل کار خود بپاشید تا منفی گرایی را از بین ببرید و در برابر انرژی ها و ارواح منفی محافظت کنید.
اسپل جار: پودر گوگرد را به همراه مواد دیگر به یک ظرف طلسم اضافه کنید تا طلسمی ایجاد کنید که می تواند برای دفع منفی ها و محافظت در برابر انرژی ها و ارواح منفی استفاده شود.