لطفا چند لحظه صبر نمائید
NPK4001HX100G

کود NPK 40 0 1 + TE فلات کالا وزن 100 گرم


0.0 (0)
بدون دیدگاه

تهیه شده از کود Hyper NPK 40 0 1 XGREEN آمریکایی شرکت صنایع شیمیایی سبز گل سبزواران
دانه بندی پودری و تقویت شده با عناصر ریزمغذی و هیومیک اسید
محتویات: ازت 40 درصد (N)، پتاس 1 درصد (K2O)، آهن 0.05 درصد (Fe)، منگنز 0.05 درصد (Mn)، روی 0.05 درصد (Zn)، هیومیک اسید 5 درصد، فولویک اسید 2 درصد، کربن آلی 4.6 درصد
افزایش فتوسنتز
بهبود رشد رویشی
شادابی و طراوت گیاه
غنی شده با عناصر مغذی
انحلال: 200 گرم بر لیتر
EC: 990 μS/cm

موجود نیست
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید
وزن : 100 گرم طول : 18 سانتیمتر عرض : 13 سانتیمتر ارتفاع : 3 سانتیمتر

کالاهای مشابه

معرفی
    عناصر مختلفی اصلی که گیاهان از آن تغذیه می کنند عبارتند از نیتروژن (N)، فسفر (P) و پتاسیم (K). از این منظر، به کودهایی که دارای هر سه عنصر اصلی مذکور را داشته باشند (یعنی N P K)، کود کامل نامیده می شود. معمولا این کودها با ترکیبات شیمیایی مختلف بوده و سعی بر این است که تمامی عناصر مورد نیاز ماکرو (نیتروژن، فسفر، پتاس) و میکرو (آهن، روی، منگنز، مس، بر، مولیبدن، کلر) گیاه در ترکیبات آن قرار داده شود. 
نیتروژن یا ازت در رویش گیاه بسیار موثر بوده و سبب تولید پروتئین های گیاهی، افزایش تولید میوه و دانه می شود و کمبود آن سبب زردی برگ های پیر، افت رشد گیاه و افزایش تدریجی زردی سایر برگ ها می شود.
فسفر نقش کلیدی در فتوسنتز داشته و عامل مهمی برای ریشه زایی و ازدیاد شکوفه در گیاهان دارد. کمبود فسفر باعث کوچکتر شدن برگ های جوان و تضعیف جوانه ها گشته و رشد گیاه را با مشکل مواجه می سازد.
پتاس منجر به افزایش کیفیت محصول و کاهش بیماری های گیاهی شده و در تشکیل پروتئین کمک شایانی می کند. در گیاهان زینتی نیز منجر به افزایش گلدهی گشته و در درختان میوه، منجر به درشتی و رنگ و لعاب گرفتن میوه می شود. در اثر کمبود پتاس، حاشیه برگ های (عمدتا پایین گیاه) زرد شده و به تدریج به سمت بالا گسترش می یابد.
محصول مورد نظر از کود ایکس گرین NPK 40 0 1 ازت بالا به همراه مواد اصلاح کننده خاک به صورت محلول در آب حاوی عناصر اصلی نیتروژن با درصد بالا، پتاسیم و غنی شده با عناصر ریز مغذی آهن، روی، منگنز و همچنین مواد اصلاح کننده خاک (هیومیک اسید، فولویک اسید) و کربن آلی جهت رفع و پیشگیری از کمب.د مواد غذایی ویژه می باشد که در میانه فصل جهت بهبود کمیت و کیفیت در تولید محصولات کشاورزی به صورت کودآبیاری، دست پاشی مصرف می شود.

روش مصرف
در گیاهان آپارتمانی؛ به مقدار 3 گرم (یک قاشق چای خوری) در 1.5 لیتر آب ولرم حل شود و بسته به نیاز، دو هفته یک بار به میزان کافی به گیاه داده شود.
در مرکبات، باغات و درختان میوه؛ در روش کود آبیاری 50 تا 200 گرم برای هر درخت؛ در روش محلول پاشی 2-4 کیلوگرم در هزار لیتر آب مصرف شود.
در گیاهان زراعی، سبزیجات برگی و صیفی جات؛ در روش کود آبیاری 10 تا 20 کیلوگرم در هکتار؛ در روش محلول پاشی 3-5 کیلوگرم در هکتار مصرف شود.
در گلخانه و پوشش زیر پلاستیک؛ در روش کودآبیاری 2 تا 3 کیلوگرم در هزار متر مربع؛ در روش کود آبیاری 1 تا 2 کیلوگرم در هزار لیتر آب مصرف شود.
در کشت های هیدروپونیک؛ به روش کود آبیاری 200 تا 400 گرم در هزار لیتر آب مصرف شود.

توجه
قبل از استفاده به اطلاعات شرح داده شده دقت شود.
در فضای کم نور، خنک، خشک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
محلول پاشی در هوای خنک و آرام (ترجیحا زمان غروب آفتاب) و مصرف آبکود در اواخر زمان آبیاری انجام شود.
آزمایش اختلاط پذیری قبل از مصرف توصیه می شود.
قبل از اختلاط با سایر سموم و کودها، در سطح محدود (2 تا 3 درخت) آزمایش شود، سپس در محدوده وسیع به کار ببرید.
فلات کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال عواقب اختلاط ندارد.
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط