لطفا چند لحظه صبر نمائید

چگونه یک بمب دودی ضربه ای نینجا بسازیم؟

بمب های دودی ضربه ای شوخی نیستند. فقط در صورتی باید با آنها رفتار کنید که آماده باشید با مواد خطرناکی مانند باروت کار کنید. در بمب های دودی درجات مختلفی از ضربه وجود دارد، بنابراین بمبی را انتخاب کنید که در سطح راحتی شما باشد.

ساخت بمب دود ضربه ای
مرحله 1 وسایل را جمع آوری کنید.
 
دودزای نینجا

وسایل لازم را تهیه کنید. شما به یک ترازوی دیجیتال، KNO3 (نیترات پتاسیم)، شکر پودری، دستکش، چوب بستنی یا سایر چوب های همزن، و یک لیوان بادوام نیاز دارید.
همچنین برای قالب گیری پودرهای مایع مانند یک لوله مقوایی از رول دستمال کاغذی نیاز دارید. بهترین نوع نیترات پتاسیم را می توانید از فروشگاه آنلاین فلات کالا Falaatkala.ir تهیه کنید.  بهترین دستکش برای این پروژه، دستکش لاتکس است
از عینک محافظ استفاده کنید و پوست خود را بپوشانید. این اقدامات احتیاطی هنگام گرم کردن مواد شیمیایی بسیار مهم است. از دستکش های لاستیکی ضخیم نیز استفاده کنید.
شما همچنین به لوازم زیر برای پوشش نیاز دارید: کلاهک های کاغذی اسباب بازی، یک چاقو، نوار، و باروت. کلاهک های کاغذی همان مهمات تفنگ های اسباب بازی هستند مواد اولیه تهیه باروت را نیز می توان از فروشگاه آنلاین فلات کالا یا در اکثر فروشگاه های ورزشی که اسلحه می فروشند پیدا کرد.

مرحله 2 پودرها را اندازه بگیرید.
 
دودزای نینجا

مقدار 70 گرم (2.5 اونس) نیترات پتاسیم و 30 گرم شکر استفاده کنید. پس از وزن کردن، پودرها را در ظرف ریخته و خوب مخلوط کنید.
مرحله 3 مخلوط را گرم کنید.
 
دودزای نینجا

از یک اجاق گاز حرارت متوسط یا کم استفاده کنید. دستکش خود را بپوشید و مرتباً هم بزنید تا از سوختن ترکیب جلوگیری شود. حرارت دادن و هم زدن را ادامه دهید تا مخلوط مایع شود و به رنگ قهوه ای درآید. مراقب سوختن باشید! اگر مراقب نباشید مخلوط ممکن است بسوزد و دود شود.

مرحله 4 انتقال به یک پوشش.
 
دودزای نینجا

مخلوط مایع شده را داخل محفظه بریزید. از رول توالت مقوایی یا کارتریج فیلم استفاده کنید.

مرحله 5 اجازه دهید مخلوط سفت شود.
 
دودزای نینجا

چند ساعت به مخلوط فرصت دهید تا ته نشین شود. اگر بیش از حد محتاط هستید، ظرف را در یخچال یا فریزر قرار دهید. این مخلوط باید کمی بیشتر از یک ساعت طول بکشد تا در فریزر شما خنک شود.

مرحله 6 درپوش را لایه لایه کنید.
 
دودزای نینجا

یک تکه نوار کوچک را روی لبه درپوش قرار دهید و آن را به بالای حباب نیترات پتاسیم وصل کنید. سپس قسمت بیرونی مخلوط سفت شده را با کلاهک ها بپیچید. هنگامی که سطح کاملاً پوشانده شد، درپوش ها را با چسب به هم ببندید.

مرحله 7 باروت را آماده کنید.
 
دودزای نینجا

دو نوار را کمی بزرگتر از نیترات پتاسیم ببرید. یک نوار را به صورت عمود بر روی اولین تکه نوار قرار دهید و یک صلیب ایجاد کنید. این کار را طوری انجام دهید که طرف های چسب رو به بالا باشند. باروت را روی صلیب نواری تکان دهید. سعی کنید لبه بیرونی نوار را صاف نگه دارید.

مرحله 8 نوار را بپیچید.
 
دودزای نینجا

نوار را بپیچید. حالا که نوار چسب را با باروت آماده کردید، وقت آن است که کار را تمام کنید. KNO3 روکش شده در کلاهک های اسباب بازی را بردارید و آن را در صلیب بپیچید. صلیب باید به راحتی بر روی بمب قرار گیرد. هنگامی که تمام حباب های هوا را صاف کردید، همه چیز تمام شده است. بمب دود را با استفاده از زور روی سطح سختی مانند سطح سیمانی به بیرون پرتاب کنید.
.
روش 2 با استفاده از تکنیک Snapper
مرحله 1 وسایل را جمع آوری کنید.
 
دودزای نینجا

برای این کار به یک قاب شل نیاز دارید که می توانید آن را از کاغذ صاف یا چیزی شکننده مانند دستمال کاغذی درست کنید. برای پر کردن، به اسنپر (یا سنگ های پاپ) و پودر منیزیم نیاز دارید. می توانید پودر منیزیم را از فروشگاه فلات کالا آنلاین تهیه کنید.

مرحله 2 مواد را با هم ترکیب کنید.
 
دودزای نینجا

روی یک ورق کاغذ قیچی ها را با منیزیم ترکیب کنید. برای یک بمب دود مناسب، به سه تا چهار قیچی و یک قاشق چایخوری پودر منیزیم نیاز دارید.

مرحله 3 مواد را بپیچید.
 
دودزای نینجا

این فرآیند را با پیچاندن دو ماده در محفظه مورد نظر خود به پایان برسانید. اگر چیزی در خانه پیدا نکردید می توانید به سادگی از دستمال کاغذی استفاده کنید. پس از بسته شدن، مخلوط را ببندید تا سفت شود. وقتی کارتان تمام شد، آن را روی یک سطح سخت بیندازید و باید فلاش، انفجار و دود را ببینید!
می توانید از نوار یا چسب برای آب بندی بمب دود استفاده کنید.