لطفا چند لحظه صبر نمائید

تولید کنندگان جهانی پتاسیم کلرات

چندین تولید کننده کلیدی جهانی کلرات پتاسیم را تولید می کنند، یک ماده شیمیایی که معمولاً در صنایع آتش نشانی، تولید کبریت و سایر کاربردهای صنعتی استفاده می شود. تولید کنندگان برجسته عبارتند از:

1. **Akzo Nobel**: این شرکت یک بازیگر اصلی در صنایع شیمیایی است که به دلیل تولید طیف گسترده ای از مواد شیمیایی از جمله کلرات پتاسیم شناخته شده است.

2. **Nouryon**: یکی دیگر از تولیدکنندگان مهم، Nouryon متخصص در مواد شیمیایی مختلف برای مصارف صنعتی، از جمله کلرات پتاسیم است. محصولات آن‌ها در بخش‌های مختلفی مانند مراقبت شخصی، کالاهای تمیزکننده، باتری‌ها و کاربردهای کشاورزی استفاده می‌شوند [13†منبع].

3. **Wego Chemical Group Inc.**: این شرکت مستقر در ایالات متحده، هم توزیع کننده و هم تولید کننده کلرات پتاسیم است. آنها همچنین انواع مواد شیمیایی دیگر را ارائه می دهند و خدمات لجستیکی و منبع یابی را ارائه می دهند.

4. **First Chemical**: First Chemical که در بین شرکت های برتر فهرست شده است، به دلیل تولید کلرات پتاسیم با خلوص بالا برای کاربردهای مختلف شناخته شده است [12†منبع].

5. ** نمک معدنی هوانان**: یک شرکت چینی برجسته در بخش تولید مواد شیمیایی که سهم قابل توجهی در بازار کلرات پتاسیم دارد.[12†منبع].

6. **Vaighai Agro**: این شرکت همچنین در لیست تولیدکنندگان، عرضه کننده کلرات پتاسیم برای کاربردهای صنعتی به طور قابل توجهی حضور دارد.[12†منبع].

این تولیدکنندگان به طیف وسیعی از صنایع از جمله هوافضا، دفاع و سایر بخش‌های تخصصی پاسخ می‌دهند و زنجیره تامین قوی کلرات پتاسیم را در سطح جهانی تضمین می‌کنند.